אודי שניג יעוץ עסקי לחברות – הבחירה הנכונה
ישנן במשק חברות רבות הזקוקות ליעוץ עסקי. ישנן חברות ואנשי מקצוע שמתמחים ביעוץ עסקי לחברות ולא מדובר במתן עצות ברמה של מישהו שמבין קצת בכלכלה ובניהול אלא יעוץ מקצועי המבוסס על יכולת ניתוח אנליטי של חברות וצרכיהם לכדי מתן פתרונות למצבן הנוכחי על מנת שישתפרו ויעלו על דרך המלך שלהם. אם אתם זקוקים ליעוץ עסקי עליכם לדעת כיצד לבחור יעוץ מקצועי בדרך הנכונה.

איך לבחור יעוץ עסקי ?
אם החלטתם כי נחוץ לכם יעוץ עסקי או ליווי עסקי רציני ומקצועי, עליכם לדעת כי בארץ ישנם חברות ואנשים רבים הנותנים יעוץ עסקי ברמה גבוהה ביותר. חשוב לבחור ביועץ עסקי שיהיה בעל נסיון ומוניטין שניתן יהיה להפיק ממנו את המקסימום עבור כספכם. יעוץ עסקי נעשה בהרבה מקרים על ידי המלצות של קולגות או חברים, ובמידה ולא מצאתם את היועץ העסקי הנכון עבורכם, עליכם יהיה לחפש במקומות שונים. מומלץ כי תתחילו את החיפוש באינטרנט, שם תוכלו לקבל מושג על ההיצע של היועצים השונים, ניסיונם והמוניטין שלהם .

מה הם הקריטריונים לבחירת יועץ עסקי ?
לפני הכל – פגישת היכרות. אין ספק, כי זו הדרך הטובה ביותר ללמוד מי האדם היושב מולכם מעבר להצהרות המנוסחות היטב שלו אודות עצמו. יש לוודא כי התחומים בהם עוסק היועץ מקבילים למה שאתם עוסקים בו. שאלו על שיטות העבודה של היועץ ולאילו תוצאות הוא מתכוון להגיע עם העסק. במידת הצורך התקשרו ללקוחות של היועץ ושאלו אותם על נסיונם בעבודה עימו. ולסיום, אל תתפתו ללכת עם יועצים שמבטיחים לכם את השמיים, אלא עם יועץ שמסוגל לפרוש בפניכם תמונה מציאותית של מצבכם ואת כל היתרונות והסיכונים שעליכם לקחת ולעשות.

יעוץ עסקי איכותי זה אודי שניג !
אודי שניג הוא גם רואה חשבון וגם יועץ עסקי לחברות ולעסקים שונים. נסיונו רב השנים בניהול פיננסי של חברות מובילות במשק הופך אותו, יחד עם נסיונו כרואה חשבון מזה 15 שנים, ליועץ עסקי ולמלווה עסקי מהמדרגה הראשונה.   ליווי פיננסי ועסקי לחברות
   יעוץ עסקי לחברות ולפרטיים
   יעוץ אסטרטגי לחברות ולפרטיים
   ביצוע עבודות כלכליות כגון נתוחי כדאיות
   ניהול כספים וחברות
   ייעוץ עסקי לחברות
   ניהול הון לחברות
   ניהול כספים
   חשיבות רואה חשבון
   שיפור תהליכי עבודה
כל הזכויות שמורות © אודי שניג 2012 בניית אתרים פיקסלס | מאמרים | המלצות | שרותים | אודות | אודי שניג