אודי שניג למה לקחת מנהל כספים לעסק ?
עסקים קטנים ובינוניים רבים מתקשים בניהול הכספים של העסק מכיוון שמנהל העסק טרוד באין ספור דברים ואין לו לא את הפנאי ולא את היכולת המקצועית לנהל את הצד הפיננסי של העסק הדורש תשומת לב מירבית. בהרבה מקרים הניהול הפיננסי הוא שנפגע ראשון מחוסר הזמן של המנהל והדבר עלול להוביל לתוצאות חמורות. לפיכך, ניהול כספים לעסק על ידי איש מקצוע המקדיש את כל זמנו להיבט זה עשוי לשפר את ביצועי העסק בצורה משמעותית.

חוסר ניסיון וחוסר זמן
רוב המנהלים לוקים בשני הדברים הללו – חוסר נסיון בניהול פיננסי וחוסר זמן כדי לעשות זאת נכון גם אילו היתה להם המיומנות הנדרשת. רוב מנהלי העסקים הקטנים והבינוניים מגיעים מן התחום והם מכירים אותו די טוב. בעלים של חברת שליחויות מכיר את התחום כי התחיל פעם בחברה אחרת וכך גם לגבי בעלים של חברה לגינון וכדומה. למרבית האנשים הללו אין כל הכשרה מקצועית בתחום הכספים והם מתנהלים מרגע לרגע ללא כל הכוונה או תוכנית פיננסית סדורה.

ניהול כספים לעסקים קטנים ובינוניים
עסקים גדולים מגדירים מראש את תפקיד הניהול הפיננסי של החברה ולוקחים אנשי מקצוע מיומנים לצורך העניין. עסקים קטנים ובינוניים לא תמיד עושים זאת ולכן הם הראשונים שזקוקים לניהול כספים מאדם חיצוני שיוכל להביא עימו את הנסיון והידע המקצועי שלו לתוך החברה ולאפשר למנהל שלה לעסוק בכל אותם דברים שהוא טוב בהם.

את מי לקחת כמנהל כספים חיצוני
עסקים קטנים ובינוניים שאינם יכולים להרשות לעצמם להעסיק מנהל כספים קבוע מוטב שיפנו לרואה חשבון בעל נסיון וידע בניהול כספים של חברות. אודי שניג הוא האדם עבורכם למשימה זו. אודי שניג הוא רואה חשבון מזה 15 שנה ועסק בניהול כספים של חברות מהמובילות במשק. אודי שניג הוא גם יועץ עסקי ויועץ אסטרטגי לעסקים ולכן הבחירה בו תהיה טבעית . אם אתם מרגישים שהעסק שלכם זקוק למנהל כספים מקצועי, שיעשה סדר מבחינה פיננסית, זה הזמן לפנות אלינו ולקבל בדיוק את השירות הזה.   ליווי פיננסי ועסקי לחברות
   יעוץ עסקי לחברות ולפרטיים
   יעוץ אסטרטגי לחברות ולפרטיים
   ביצוע עבודות כלכליות כגון נתוחי כדאיות
   ניהול כספים וחברות
   ייעוץ עסקי לחברות
   ניהול הון לחברות
   ניהול כספים
   חשיבות רואה חשבון
   שיפור תהליכי עבודה
כל הזכויות שמורות © אודי שניג 2012 בניית אתרים פיקסלס | מאמרים | המלצות | שרותים | אודות | אודי שניג