אודי שניג הכנת תקציב תפעולי – התהליך הנכון
שיפור תהליכי עבודה פיננסי נוגע לתחומים רבים בהתנהלות הפיננסית של כל עסק או חברה. אחד הדברים החשובים הוא תקציב תפעולי ותהליך נכון להכנתו. שיפור תהליך עבודה פיננסי מגיע כתוצאה מייעול התהליכים כדי לאפשר להנהלה כלים אמיתיים בזמן שהם צריכים להחליט החלטות חשובות עבור החברה, או כלים לניהול השוטף של החברה בכל רגע נתון. הכנת תקציב תפעולי בתהליך נכון יעמיד כלי חשוב שכזה בידי הנהלת החברה וישפיע ללא כל צל של ספק על קבלת ההחלטות הנכונות בעיתוי המתאים לרווחת החברה.

למה להכין תקציב תפעולי בכלל ?
לא כל חברה מעסיקה מנהל כספים, במיוחד חברות קטנות ובינוניות. כדי להכין תקציב תפעול שנתי יצטרך מנהל החברה לעשות זאת בעצמו ולכן בהרבה מקרים נראה לו הדבר כמשחק במספרים ולא יותר מכך. יש גם בעלי עסקים קטנים שחושבים שהכנת תקציב שנתי לתפעול העסק מיותר לחלוטין וכי הם ידעו לשלוט על החברה גם ללא ניירת זו. העמדה המקצועית שונה לחלוטין. כל יחידה כלכלית – החל מהתא המשפחתי ועד לתקציב המדינה חייב בתקציב תפעולי שנתי. התקציב הוא למעשה תוכנית העבודה השנתית של הגוף והוא מתבסס על הנחות מסויימות, על נתונים ועל יעדים.

לקבל עזרה מבחוץ
כדי לשפר את תהליכי העבודה הפיננסים יש להכיר בחשיבות התקציב. לגוף שאין מספיק כוח אדם כדי להוציא תחת ידו תקציב רציני, כדאי לחשוב על אדם חיצוני שיעזור לחברה בכך. אדם זה יהיה איש מקצוע מתחום הניהול הפיננסי המכיר תהליכים של הכנת תקציב ותפעולו. כל חברה, גדולה בינונית או קטנה תוכל להיעזר בשירות זה של אנשי מקצוע מבחוץ כדי לשפר את תהליכי העבודה הפיננסיים של העסק ולא רק בהכנת התקציב התפעולי השנתי .

הסיוע המקצועי של אודי שניג
אודי שניג – רואה חשבון למעלה מ 15 שנה ובעל נסיון עשיר בניהול פיננסי של חברות גדולות במשק, ידע לתת לכם שירותי ניהול פיננסי חיצוניים באופן שלא הכרתם, ויספק לכם את כל המידע הנדרש על מנת לשפר את תהליכי העבודה שלכם במישור הפיננסי .   ליווי פיננסי ועסקי לחברות
   יעוץ עסקי לחברות ולפרטיים
   יעוץ אסטרטגי לחברות ולפרטיים
   ביצוע עבודות כלכליות כגון נתוחי כדאיות
   ניהול כספים וחברות
   ייעוץ עסקי לחברות
   ניהול הון לחברות
   ניהול כספים
   חשיבות רואה חשבון
   שיפור תהליכי עבודה
כל הזכויות שמורות © אודי שניג 2012 בניית אתרים פיקסלס | מאמרים | המלצות | שרותים | אודות | אודי שניג